Нік:        

Пароль:

запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Випадковий кадрГерої

Свіжі рецензії


Планета мавп: Революція
Dawn of the Planet of the Apes

Дракула
Dracula Untold

Морський бій
Battleship


Система OrphusКіноогляд – свіжий подих у світі українського кіно

Кіноогляд Сучасного Українського Кіна – це триденний кінозахід, що вперше відбудеться 12-14 вересня в Києві в Будинку кіно, вул. Саксаганського, 6. Проєкт спрямований на відкриття нових імен в українському кіно серед студентів, випускників, дебютантів. Програма включає національний конкурс короткометражних фільмів, міжнародну позаконкурсну програму та навчальну платформу для любителів та представників кіносфери.

В рамках національної конкурсної програми Кіноогляду проводитиметься голосування журі (Гран Прі) та глядацьке голосування в чотирьох категоріях: ігрове, документальне, анімаційне та експериментальне кіно. Команда Кіноогляду планує залучити до оцінювання журі — професіоналів у різних сферах, які оберуть свій найкращий фільм конкурсної програми.
 
Міжнародна позаконкурсна програма буде представлена спеціальними показами, присвяченими важливим соціальним питанням України та світу.
 
В програмі навчальної платформи — майстер-класи, презентації, зустрічі,
обговорення з експертами індустрії та поки що таємна, спеціальна подія, — ми працюємо над плацдармом для підготовки лицарів-кінооглядистів.
 
Для молодих кінематографістів відкриється можливість знайти свою аудиторію та налагодити професійні звязки. Глядачі матимуть змогу оцінити короткометражки молодих режисерів, поспілкуватися з ними про кіно, надихнутися їхніми чудовими роботами та почати працювати над своїми першими фільмами.
 
Кіноогляд проводиться учасниками громадської організації "Сучасне Українське Кіно "СУК" за підтримки Українського Культурного Фонду. Проєкт раніше був частково реалізований у рамках фестивалю GogolFest з 2015 по 2017 рік. Команда ГО “СУК” займалася кінопрограмою фестивалю та протягом трьох років проводила конкурс «Золотий СУК».
 
Дедлайн подачі заявок на участь в національному конкурсі - 15 серпня 2019! Детальніше про Кіноогляд та правила прийому заявок за посиланням: https://bit.ly/2ObogBP

Теги:

2019-08-05 09:48:38
Переглядів: 472


Відгуки та обговорення


Додати коментар

Впишіть сюди текст якщо ви робот:

Ім’я:
Текст: