Нік:        

Пароль:

запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Випадковий кадрТаксі 4

Свіжі рецензії


Планета мавп: Революція
Dawn of the Planet of the Apes

Дракула
Dracula Untold

Морський бій
Battleship


Система Orphus


Трансформери

«Трансформери» тривають

Студія Paramount впевнена у своїх силах і силах франшизи «Трансформери» настільки, що оголосила про неминучий вихід у світ п'ятої серії ще до того, як в прокат надійшла четверта - «Трансформери: Епоха винищення».

Повідомлення про це було зроблено на CineEurope - європейському аналогу CinemaCon. Згідно з планами «Парамаунта», п'ятий фільм про нескінченне протистояння автоботів і десептиконів буде випущений в 2016 році. На ту ж дату попередньо призначені четверта серія «Поліцейського з Беверлі-Хіллз», третя «Атака кобри» і другі «Мисливців на відьом», а також - п'ята частина «Паранормального явища».

Звичайно, п'яті «Трансформери» - це зовсім не сюрприз, цього слід було очікувати, але зазвичай подібні заяви робляться після прем'єрного вікенду крайнього фільму, який виходить в прокат в майбутній четвер. Так чи інакше, але продовженню бути, хоча в даний момент про нього не відомо взагалі нічого: ні конкретної дати (цим може похвалитися лише «Поліцейський з Беверлі-Хіллз 4», призначений на 25 березня 2016-го), ні імен акторів, ні сценариста, ні режисера, хочуть тут можна навіть робити ставки на те, чи зуміє Лоренцо ді Бонавентура переконати господаря свого слова Майкла Бея, що без нього все не те, або не зуміє.

Теги: Трансформери франшиза Лоренцо ді Бонавентура Майкл Бей

2014-06-23 13:02:45
Переглядів: 1330


Відгуки та обговорення


Додати коментар

Впишіть сюди текст якщо ви робот:

Ім’я:
Текст: