Нік:        

Пароль:

запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Випадковий кадрЗникаючий лід

День народженняРассел Кроу

Всі іменинники

Свіжі рецензії


Планета мавп: Революція
Dawn of the Planet of the Apes

Дракула
Dracula Untold

Морський бій
Battleship


Система Orphus


Едгар Райт

Чому Едгар Райт вибув з фільму Marvel?

Стандартне формулювання «творчі розбіжності» не влаштувала інтернет, і блогери киносайтов кинулися шукати інсайдерів, які могли б пролити світло на вихід Едгара Райта з проекту «Людина-мураха». Схоже, одну з причин все-таки вдалося дізнатися.

Нагадаємо, що Райт, будучи великим фанатом Людини-мурахи, розробляв картину з 2006 року, тому його відхід став шоком для багатьох, адже до початку зйомок залишалося всього два тижні. Кастинг був практично закінчено, побудовані декорації, завершена превізуалізація фільму.

Основна версія звучить так: в Marvel були незадоволені сценарієм фільму і віддали його на переробку, а після того як новий драфт показали Райту, режисер категорично відмовився працювати з ним. Але що ж було в новій версії сценарію, що віднадив британського постановника від «Людини-мурахи»?

Один з найстаріших кіносайтів в мережі, «ain't It Cool News» розповідає: сценарій Едгара Райта і Джо Корніша був відданий на переробку штатним авторам Marvel. Ті спростили текст, при цьому напханий сучасними культурними відсиланнями, які можуть бути незрозумілі глядачам за кордоном, але від яких американський глядач повинен прийти у захват. По ідеї.

Але, як повідомляє джерело сайту Uproxx, каменем спотикання стала вимога студії ввести у фільм продакт-плейсмент - давній прийом, вже прижився і в російських проектах. Скажімо, якщо герої б'ються біля магазину, то це буде магазин «Роги і копита», який заплатив за те, щоб його вивіску показали крупним планом. При цьому персонажі навіть можуть рознести весь вміст вщент, лише б логотип проглядався.

Першим фільмом, в якому з'явився продакт-плейсмент, стала військова драма «Крила» 1927 року.

Нібито в Marvel розуміють, що «Людина-мураха» в силу своєї поганої популярності може не окупити свій багатомільйонний бюджет. І тут на допомогу прийшли б компанії, готові вкластися в продакт-плейсмент. Наприклад, у фільмі «Людина зі сталі» компанії заплатили в загальній складності 160 мільйонів доларів за можливість засвітити логотипи в кадрах картини Зака Снайдера.

Оскільки Едгар Райт - поважаючий себе режисер з певною репутацією, йому не хотілося втрачати контроль над картиною і брати на себе реалізацію проекту за чужим сценарієм. Тому Marvel за два тижні до початку знімального періоду залишилася без постановника.

Теги: Едгар Райт Marvel Людина-мураха

2014-06-21 12:49:48
Переглядів: 1163


Відгуки та обговорення


Додати коментар

Впишіть сюди текст якщо ви робот:

Ім’я:
Текст: