Нік:        

Пароль:

запам'ятати


Реєстрація | Нагадати парольУ Бетмена і Супермена буде свій Кіборг

Театральний актор Рей Фішер отримав роль в проекті Зака Снайдера «Бетмен проти Супермена». Він зіграє Віктора Стоуна на прізвисько Кіборг, володаря незвичайної сили і найвищого інтелекту. Очікується, що його роль у Снайдера буде невелика, але в майбутньому фільмі «Ліга справедливості» вона істотно розшириться.

Ще в минулому році сценарист Девід Гойер натякав на можливість появи Кіборга на великому екрані. Цей персонаж дебютував у коміксах DC в 1980 році, деякий час перебував у збірній юних Титанів, але в 2011 році перейшов в «Лігу справедливості».

Віктор Стоун - син двох вчених, які вирішили поставити на синочкові досліди з метою поліпшення його інтелектуальних здібностей. IQ Віктора дійсно збільшується, але одного разу під час експерименту батьків з переміщенням у різних вимірах, через портал проходить чудовисько, вбиває матів Віктора, а його самого серйозно спотворює. Дивом залишившись в живих, Віктор тепер змушений носити експериментальні протези, виготовлені батьком. Тепер майже все його тіло штучне.

Рей Фішер став відомий в театральних колах завдяки ролі боксера Мохаммеда Алі в постановці Fetch Clay, Make Man. Про актора заговорили, коли просочилися відомості про його прослуховуванні в проекті «Зоряні війни: Епізод 7».

Вже в травні в Мічигані повинен початися основний знімальний період фільму Снайдера, чия назва «Бетмен проти Супермена» поки лише тимчасова.

Теги: Рей Фішер Зак Снайдер Кіборг

2015-05-01 08:35:04
Переглядів: 2117


Відгуки та обговорення


Додати коментар

Впишіть сюди текст якщо ви робот:

Ім’я:
Текст: