Нік:        

Пароль:

запам'ятати


Реєстрація | Нагадати парольРежисер Великого Гетсбі Баз Лурман ставить мюзикл

Режисер Баз Лурман, автор знаменитих фільмів Мулен Руж і Великий Гетсбі в березні представить в Сіднеї масштабний мюзикл Строго за правилами.

Про підготовку нової вистави пише Vogue.ua.

У 1984 році австралієць Баз Лурман, на той момент 22-річний студент сіднейської школи кінематографії, поставив з однокурсниками невеликий мюзикл "Строго за правилами". Його бюджет склав всього 50 доларів. У 1992 вже кінорежисер Лурман перетворив мюзикл в однойменний фільм, який отримав масштабний успіх в Америці і Європі і престижні премії "Золотий глобус" і BAFTA. Зараз, в 2014 році він представляє у рідному Сіднеї нову версію мюзиклу "Строго за правилами" з бюджетом в кілька мільйонів доларів.

Мюзикл "Строго за правилами" - романтична історія танцівника Скотта Гастінгса та його шляху до успіху. Вистава еклектична, поєднує багато танцювальних стилів та напрямків, але найбільше глядач побачить бальних танців, особливо танго. До танців Лурман не байдужий, вони присутні як мінімум у половині його картин ("Великий Гетсбі", "Мулен Руж", "Строго за правилами"), а в юності режисер і сам займався балетом.

Прем'єра мюзиклу, який Лурман ось уже кілька місяців репетирує не тільки в театрі, але і на вулицях Сіднея, відбудеться 25 березня в Sydney Lyric Theatre.

Теги: Баз Лурман Великий Гетсбі мюзикл Строго за правилами

2014-02-28 13:07:24
Переглядів: 541


Відгуки та обговорення


Додати коментар

Впишіть сюди текст якщо ви робот:

Ім’я:
Текст: