Нік:        

Пароль:

запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль


Чіп і Дейл: всі у зборі

Чіп і Дейл знову поспішають на допомогу

Disney запускає у виробництво повнометражний фільм, присвячений одним з найвідоміших героїв в каталозі студії - бурундукам-рятувальникам Чіпу і Дейлу. Стрічка буде поєднувати як живих акторів, так і комп'ютерних персонажів.

Розробкою фільму займеться підконтрольна медіагіганту компанія Mandeville, а продюсерські функції по картині звалили на себе Девід Хоберман і Тодд Ліберман, які відповідальні за успішний перезапуск «Маппетів».

Виконавчим продюсером стрічки призначений Олександр Янг. Ініціатором проекту став Роберт Руген (він спеціалізується на анімації і рекламі, а також є двічі лауреатом премії Clio Awards), зараз займається сценарієм майбутньої картини. Крім того, Руган прикріплений до сімейного проекту «Дитя лампи», розробкою якого відає Universal.

Спочатку Чіп і Дейл були просто лісовими бурундуками, в різних короткометражках дістававши Дональда Дака. Але наприкінці 1980-х Disney запустила кілька серіалів, модернізувавши образи старих героїв студії. У телесазі «Чіп і Дейл поспішають на допомогу» гризуни поставали відважними рятувальниками, які завжди поспішають на допомогу тим, кому потрібна їх підтримка.

Відомо, що фільм буде спиратися саме на серіальну версію Чіпа і Дейла.

Теги: Чіп і Дейл Девід Хоберман Тодд Ліберман Олександр Янг

2014-02-05 11:49:23
Переглядів: 609


Відгуки та обговорення


Додати коментар

Впишіть сюди текст якщо ви робот:

Ім’я:
Текст: