Нік:        

Пароль:

запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Реальні хлопці

Stand Up Guys

Інфо Трейлери ТворціКадриРецензії Кінонагороди

Додати в «Мої фільми»▼
Рік2012
Країна США
Жанрдрама, комедія, кримінал
РежисерФішер Стівенс
ПродюсерСідні Кіммел, Гарі Лучезі, Том Розенберг, Джім Таубер, Метт Беренсон, Тед Гідлоу, Бінгем Рей
Сценарій
ОператорМайкл Грейді
КомпозиторЛайл Уоркмен
ХудожникМехер Ахмад, Томас Т. Тейлор, Ліндсей МакКей, Кеті Лукас
Перм'єра в світі11 жовтня 2012
Тривалість94 хв.
Перемог:  0
Номінацій: 1
Детальніше

Оцінка:

7 (2 голоси)(Оцінити фільм можуть тільки зареєстровані юзери)
Історія будується навколо двох вже немолодих злочинців, один з яких отримав завдання вбити близького друга. Настільки непроста ситуація вимагає часу на обдумування, і кілери вирішують разом з приятелем неабияк побуянити (включаючи відвідування борделя, угон машин і втеча від поліції), перш ніж буде ухвалене остаточне рішення.

Трейлери фільму «Реальні хлопці»


Російський, дубляж

Рецензії від глядачів


Babayko Рецензія позитивна

Вставаймо, хлопці!

Історія вийшла дуже душевна і реальна. До речі, буквальний переклад назви фільму «Stand Up guys» скоріше буде виглядати як «Захисники» або «Вставаймо, хлопці!» І це важливий коментар до сюжету фільму.

Герой Аль Пачіно (Вел) двадцять років відсидів у в'язниці, встиг постаріти і багато обмізкувати. Виходячи на свободу, він знає, що місцева мафія збирається прибрати його негайно. Тому останні години свого вільного життя він витрачає на те, щоб «надихатися». Робить це в компанії двох близьких друзів, Дока і Херша, з якими його поєднує все життя — від самого дитинства до бурхливої ??гангстерської зрілості. Обидва гангстери тепер на пенсії. Справа мала б ускладнитися тим, що замовлення на Вела отримав якраз один з друзів — Док, але між близькими друзями і професіоналами це предмет для підсумкової бесіди, але не для розриву. З вечора до ранку наступного дня вони встигають кілька разів зайти в бордель, випити і потанцювати в барі, вдосталь поганяти на викраденій у бандитів тачці, постріляти (правда, в суто благодійних цілях) і багато іншого, в тому числі морально підготуватися до фінальної гри.

Фільм неспішний, без суєти. Без довгих діалогів. Але небагатьох ємних реплік і пари ударів у щелепу виявляється достатньо, щоб розкрити і характери героїв, і їх бурхливе минуле життя. І показати, що реальний мужик — якийсь внутрішній стержень, який не іржавіє з роками, хоча може на час забутися за непотрібністю.

Без сумнівів, Аль Пачіно, Алан Аркін і Крістофер Уокен не тільки підвели у фільмі риску під життям своїх персонажів, але і в якійсь мірі підсумували своє кримінальне кінематографічне минуле, яке вельми багате, принаймні у Пачіно. Усі троє грають майстерно.

Дозволю собі ще невеликий відступ. Як би не просунулися вперед технології, без акторської майстерності кіно — ніщо. У цьому фільмі головні ролі грають люди, які багато років роблять відмінні фільми і не менше зачаровують і сьогодні. Без всяких спецефектів і «підпірок».

Оцінка: 8 із 10